Čo o mne hovoria

Spokojní klienti sú pre mňa najväčšou odmenou. Aj vy sa k nim môžete pridať. Nechajte účtovníctvo a byrokraciu na mňa a venujte sa rozvoju svojho podnikania. 

Alexandra Vrábelová

Stanka pracuje spoľahlivo, vždy ma na veci vopred upozorní, a tak nemusím byť v strese, že na niečo zabudnem. Je precízna, a keď mi nie je niečo jasné, ochotne vysvetlí.

Andrea Borušovičová

Ak hľadáte človeka, ktorý vám vždy odborne poradí a môžete sa na neho spoľahnúť, tak Stanka je tá pravá. A mne odpadá množstvo práce. Má moju plnú dôveru.

Martina Novotná

Stanka je zázračná víla, ktorá ma odbremenila od všetkých pre mňa nepríjemných povinností. Zrazu mi ruky zostali voľné na rozvoj Akčných žien.

„So Stankou spolupracujem už dlhšiu dobu, vždy je komunikácia veľmi profesionálna a rýchla. Na všetky otázky, týkajúce sa podnikania, účtovníctva a daní dostanem vždy odbornú radu a som nadmieru spokojná. V dnešnej dobe, kedy sa legislatíva stále mení, to nie je vždy samozrejmé.

Mimo toho je Stanka veľmi milá, spoľahlivá a priateľská. Osobný prístup je veľmi dôležitý a to si cením.

Ak hľadáte človeka, ktorý vám vždy odborne poradí a môžete sa na neho spoľahnúť, tak Stanka Poláková je ten pravý človek. Účtovníctvo je spracované profesionálne a mne tak odpadá množstvo práce. Má moju plnú dôveru.“

Andrea Borušovičová – Be BF

„Na začiatku som vôbec nevedela, čo to účtovníctvo je, ani čo to znamená založiť spoločnosť. V tom čase som bola na materskej dovolenke a Stanka mi veľmi pomohla sa zorientovať :).

Stanka úplne predčila moje očakávania. Mala na mňa čas, všetko mi vždy trpezlivo vysvetlila. Pomohla mi najmä svojimi radami, čo a ako treba robiť, keďže pre začínajúceho podnikateľa je veľmi ťažké sa zorientovať v účtovníctve.

Určite Stanku odporúčam. Je spoľahlivá, šikovná a vždy nápomocná.“

Petra Moravčíková – Milamal Illustrations

„Ako začínajúca podnikateľka som už dlhšiu dobu hľadala niekoho, kto mi nielen odpovie na moje otázky, ale nasmeruje ma k odpovediam na tie, o ktorých som ani nevedela, že si ich mám klásť.

So Stankou sme sa dohodli na systéme, ktorý vyhovuje obom stranám, je bleskovo rýchla vo všetkých odpovediach na moje otázky a cítim, že sa môžem spoľahnúť na jej rady a odporúčania.

Stanku odporúčam ako milú, ústretovú a spoľahlivú a pracovitú osobu, ktorá vám dobre poradí a nasmeruje kam potrebujete. Plus, je vždy vysmiata ako slniečko :).“

Andrea Kmeťová – Eshop

„Pri začiatkoch v podnikaní ma neustále brzdila jediná vec. Nekonečné papiere. Účty, faktúry, zmluvy, bločky… Stanka je zázračná víla, ktorá ma jednym ťahom odbremenila od všetkých pre mňa nepríjemných povinností. Zrazu mi ruky ostali voľné na rozvoj Akčných žien.

Zobrala si na zodpovednosť nielen účtovnictvo, ale aj náš firemný účet, všetky úhrady, tvorbu zmlúv a faktúr a má v tom skutočný systém. Často jej kladiem množstvo otázok a vždy dokáže poradiť. Čo nevie, to si naštuduje a je maximálne spoľahlivá. Život bez Stanky si už neviem predstaviť. Vrele odporúčam.“

Martina Novotná – Akčné ženy

„Na Stanku som mala dobré referencie od známej, ktorej sa starala o účtovníctvo. Rozhodla som sa jej zveriť svoju novú firmu a som veľmi spokojná. Všetko so mnou riešila od úplného začiatku, radila mi, ako postupovať, akú formu podnikania zvoliť. Pracuje spoľahlivo, vždy ma na veci vopred upozorní, a tak nemusím byť v strese, že na niečo zabudnem. Všetko mám od nej včas nachystané, je precízna, a keď mi nie je niečo jasné, ochotne vysvetlí. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje účtovníctvo v poriadku.“

Alexandra Vrábelová – Šperky Alexandra

Stanka moje očakávania z našej spolupráce výrazne predčila. Viem, že keď riešim nejaký problém ohľadom účtovníctva, môžem sa na ňu obrátiť. A vždy mi poradí a nasmeruje ma. Ušetrila mi kopec času a nervov. Som veľmi rada, že som ju našla a môžem ju len odporúčať.“

Andrea Závodská – autorka knihy

„Stanku Polákovú a jej služby v oblasti účtovníctva môžem iba odporučiť. Je profesionálka, poradila mi ohľadom daňových a registračných povinností a pri vedení účtovníctva, spracovala mi daňové priznanie. Ušetrila mi čas a vypytovanie sa na úradoch. Má ústretovú komunikáciu. Rada sa na ňu kedykoľvek obrátim i do budúcna.“

Mária Dvončová

Kontaktujte ma

Potrebujete účtovníčku, ktorá bude naozaj účtovať pre vás? Ak hľadáte niekoho so zodpovedným a ľudským prístupom, ste tu správne. Pomôžem vám s vedením jednoduchého alebo podvojného účtovníctva, vypracujem daňové priznanie, či spracujem mzdy.

Kontaktujte ma a dohodnite si termín konzultácie.

Ing. Stanislava Poláková

stanka@uctujemeprevas.sk

0904 138 038

8 + 3 =