Kto som

Volám sa Stanka Poláková a mám dar vysvetliť aj účtovné veci tak, aby ste im porozumeli. A vraj som aj veľmi trpezlivá :).

Učtovníctvo vášňou

To, čo vás otravuje, je mojou vášňou a zároveň aj prácou. A vďaka tomu pomáham malým podnikateľom zvládnuť účtovníctvo bez stresu.

Stvorená pre čísla

Vždy som mala rada čísla. A tak sa so mnou účtovnanie ťahá od strednej cez vysokú školu a v praxi je to už viac ako 15 rokov.

Všetko po lopate

Klienti po rozhovore so mnou tvrdia, že konečne im niekto vysvetlil veci zrozumiteľne a pochopili, o čom vlastne účtovníctvo je.

Ing. Stanka Poláková

Účtovníctvo bez stresu a naháňania

Venujem sa ekonomickému poradenstvu a komplexnému spracovaniu účtovníctva pre malé firmy a živnostníkov. Vy vďaka tomu šetríte čas, lebo nemusíte sledovať zákony a môžete sa naplno venovať rozvoju vášho podnikania.

Navyše si nemusíte strážiť kalendár a obávať sa neočakávaných pokút. Postarám sa, aby sme stihli všetky termíny a potrebné podklady boli odovzdané včas. Viem vám poradiť, čo všetko si dať do nákladov a ako v rámci zákona môžete ušetriť na daniach a poplatkoch.  

Čísla ma bavili už odmalička a matika patrila medzi moje obľúbené predmety. A tak, ako som všetkým vysvetľovala a doučovala ich počas školy, dnes pomáham malým podnikateľom zvládnuť ich účtovníctvo bez stresu a naháňania. Ideálne aj s úsmevom na tvári :).

rokov praxe

Niekedy ani sama neverím, ako to uletelo. Skúsenosti pribudli a láska k práci zostala.   

spokojných klientov

tí sú pre mňa najväčšou odmenou. Ak sa chcete naplno venovať rozvoju podnikania, môžete sa k nim pridať. 

vypitých káv

A že tá káva naozaj pri práci pomáha! Najmä v období účtovných uzávierok. 

Aj účtovníctvo môže byť láska

Teda, minimálne moja. A vám ho pomôžem zvládnuť tak, aby vás zaťažovalo čo najmenej, a to vďaka:  

  • štúdiu – účtovníctvo som študovala už na strednej a neskôr aj na vysokej škole ekonomickej (odbor účtovníctvo a audítorstvo)
  • viac ako 15-ročnej praxi – začínala som v účtovníckom oddelení v Slovnafte a neskôr som sa zamerala na malé a stredné firmy
  • svojmu podnikaniu – od roku 2014 pracujem sama na seba a vďaka tomu mám prehľad o tom, s čím podnikatelia bežne zápasia

Ako pravá účtovníčka vám napíšem stručne a najmä prehľadne, čo je pre mňa dôležité:

  • neustále vzdelávanie sa – aby som bola v obraze, moje služby sa zlepšovali a vy ste boli spokojní
  • viem vás počúvať a chápem, že nie všetci máme záľubu v číslach a nekonečnom „hrabaní“ sa v zákonoch 
  • ľudský prístup – klienti po rozhovore so mnou tvrdia, že konečne im niekto vysvetlil všetky účtovné veci tak, že im rozumejú 

„Na začiatku som vôbec nevedela, čo to účtovníctvo je, ani čo to znamená založiť spoločnosť. V tom čase som bola na materskej dovolenke a Stanka mi veľmi pomohla sa zorientovať :).

Stanka úplne predčila moje očakávania. Mala na mňa čas, všetko mi vždy trpezlivo vysvetlila. Pomohla mi najmä svojimi radami, čo a ako treba robiť, keďže pre začínajúceho podnikateľa je veľmi ťažké sa zorientovať v účtovníctve.

Určite Stanku odporúčam. Je spoľahlivá, šikovná a vždy nápomocná.“

Petra Moravčíková – Milamal Illustrations

„Ako začínajúca podnikateľka som už dlhšiu dobu hľadala niekoho, kto mi nielen odpovie na moje otázky, ale nasmeruje ma k odpovediam na tie, o ktorých som ani nevedela, že si ich mám klásť.

So Stankou sme sa dohodli na systéme, ktorý vyhovuje obom stranám, je bleskovo rýchla vo všetkých odpovediach na moje otázky a cítim, že sa môžem spoľahnúť na jej rady a odporúčania.

Stanku odporúčam ako milú, ústretovú a spoľahlivú a pracovitú osobu, ktorá vám dobre poradí a nasmeruje kam potrebujete. Plus, je vždy vysmiata ako slniečko :).“

Andrea Kmeťová – Eshop

Kontaktujte ma

Potrebujete účtovníčku, ktorá bude naozaj účtovať pre vás? Ak hľadáte niekoho so zodpovedným a ľudským prístupom, ste tu správne. Pomôžem vám s vedením jednoduchého alebo podvojného účtovníctva, vypracujem daňové priznanie, či spracujem mzdy.

Kontaktujte ma a dohodnite si termín konzultácie.

Ing. Stanislava Poláková

stanka@uctujemeprevas.sk

0904 138 038

12 + 4 =